Ekşi Sözlükte Tanıtım

Ekşi Sözlükte Tanıtım

29 Haziran 2019 0 Yazar: sozluktanitimi

Ekşi sözlüğün ne kadar büyük bir trafik kaynağı olduğunu bilmeyen kalmamıştır artık. Ekşi sözlükte yazar olabilmek için üye olup çaylak hesabınızla 10 adet entry girdikten sonra 3 sene beklemeniz gerekmekte. Durum böyle olunca insanlar websiteleri/işletmeleri için ekşi sözlükte hemen üye olup tanıtım yazısı yayınlayamıyor. Burada görev bünyemiz altında çalışan tecrübeli yazar arkadaşlara düşüyor. Çaylak hesap açıp 3 yıl beklemek yerine uygun fiyatlara ekşi sözlük tanıtımı işini bize bırakın, siz sadece arkanıza yaslanın ve kazancınızın artmasını izleyin.

Ekşi sözlükte tanıtım yapmanın en mantıklı ve doğru şekli insanların çok fazla takip ettiği başlıklara entry girmek ve insanların yoğun bir şekilde girdikleri saatleri tespit edip tanıtım yazısınız bu saatlerde girmektir. Ekşi sözlükte tanıtım yaptırmadan önce tanıtım yazısının girileceği başlığı ve girilecek entry’yi doğru bir şekilde belirlemek oldukça önemlidir. Eğer ekşi sözlükte başlık açılacaksa bu başlığında websitenize/işletmenize uygun bir başlık olması gerekmektedir. Tüm bunları doğru bir şekilde ayarlamak için whatsapp hattımızdan tecrübeli yazar arkadaşlarımızla görüşebilir onlardan fikir alabilirsiniz. İstersenizde tüm bunları size uygun bir şekilde biz ayarlayabiliriz.

Şimdi ise ekşi sözlükte tanıtım yazısını yayınladıktan sonra yapılması gerekenler hakkında konuşalım. Ekşi sözlükte tanıtım yazınızı yayınladıktan sonra websitenize/işletmenize gelen müşteri sayısı bir hayli artacağı için bu müşteriler güzel bir şekilde ilgilenmelisiniz, Eğer varsa instagram , facebook , twitter gibi sosyal medya hesaplarınızı her zamankinden daha fazla aktif ve mantıklı bir şekilde kullanmalısınız.  Artan müşteri sayısını korumak ve sürekliliği sağlamak açısından bunlar oldukça önemli.

Ekşi Sözlük Tanıtımı

Ekşi sözlükte tanıtım

Sözlük Tanıtımı

Sözlük tanıtımları artık büyük şirketlerin odağında. Kurumsal şirketler ekşi sözlük tarzında digital platformlarda kendi imaj çalışmaları için çok büyük paralar harcıyorlar çünkü böyle yerlerde reklam yapmanın öneminin farkına vardılar. Eğer sizde websitenizi/işletmenizi/şirketinizi veya kariyerinizi geliştirmek istiyorsanız ekşi sözlük gibi sözlüklerde tanıtım yazısı yayınlatarak çok güzel bir imaj çalışmasına imza atabilirsiniz. Sözlük tanıtımı yaptırmanın en düşük maliyetli reklam modellerinden birisi olduğundan daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Bütçenizden çok fazla para harcamadan yaptırabileceğiniz bu reklamla gelirlerinizi 2 veya 3 katına kadar artırabilir, sürekli müşteriler bulma açısından çok daha fazla kişiye işletmenizi/websitenizi tanıtabilirsiniz.